חדרים לפי שעה בעופר

מושב עופר, חוף הכרמל, יער אורנים וחורש טבעי, אהבה באווירה כפרית, חופשה זוגית דיסקרטית, סופשבוע לזוגות, צימר לכמה שעות, צימרים מפנקים בצפון הארץ

חדרים לפי שעה בעופר

חדרים לפי שעה משמשים למטרות שונות. הייחודיות שלהם היא כמובן זה שניתן להשכיר אותם לכמה שעות בלבד בלי להתחייב לפרק זמן ארוך יותר כמו שמתחייבים במלונות, צימרים וכדומה. חדרים לפי שעה הם גם למטרות תיירותיות וגם למטרות פרטיות וכמובן גם למטרות עסקיות. חדרים לפי שעה בעופר יכולים להיות פתרון אידיאלי עבורכם אם אתם מחפשים מקום להתרענן בו, לקיים בו פגישות או לעשות בו כל שימוש אחר, ובדרך כלל לא צריך להזמין כמעט מראש אלא מתקשרים ובאים למקום בהתראה קצרה מאוד.

כניסה סודית

יש אנשים שמחפשים חדרים לפי שעה בעופר כמו בכל מקום אחר שיש בהם כניסה סודית. מה זה אומר? זה אומר כניסה שניתן להגיע עם האוטו ואף אחד לא יכול לראות מי זה שיוצא מהאוטו. למי זה מתאים? זה מתאים לזוגות שלא רוצים שיידעו עליהם מכל סיבה שהיא, זה מתאים לאנשים פרטיים שלא רוצים שמישהו יידע שהם הגיעו לבד לשם, זה מתאים לאנשי עסקים שקובעים פגישות ולא רוצים שאחרים יידעו על הפגישות הללו וזה מתאים לסלבריטאים שלא רוצים שהמצלמות יתפסו אותם ומחפשים מקם לברוח אליו לכמה שעות הן למטרות פרטיות והן למטרות עסקיות.

חדרים ברמות שונות

יש חדרים לפי שעה בעופר ברמות שונות. יש את הרמה הבסיסית מאוד הכוללת מיטה, ארון, שולחן, מקרר וציוד מטבח בסיסי ויש חדרים לפי שעה ברמה גבוהה יותר. לכל חדר יש את הפינוקים שלו ולחדרים מסויימים יש את המטרה שלהם, כך לדוגמא חדרים שמיועדים לזוגות בעיקר יהיו כאלו עם מיטה גדולה יותר ומפנקת הרבה יותר. חדרים שמיועדים לאנשי עסקים יהיו חדרים עם חיבור לאינטרנט למרות שרוב החדרים מיועדים לכל מטרה שהיא ויש בהם את הכול. כמובן שיש גם חדרים ברמות הרבה יותר גבוהות בהם יש ג'קוזי, סאונה או פינוקים אחרים.

למצוא מעט שקט...

חדרים כאלו גם יכולים להיות עבור אנשים שמחפשים מעט שקט עם עצמם. הם רוצים לברוח מהשגרה אך לא רוצים לשלם סכומי כסף גבוהים וזה הפתרון האידיאלי עבורם.